Dárky pro puberťáky: Vtipné myši, výkonné reproduktory nebo supersluchátka

Spousta dospívajících ocení dárky nějak spojené s poslechem muziky
Foto: iStock.com
Sdílej na facebooku
30. listopadu  2017 
 06:00

Někteří teenageři ocení i měkké dárky - když si je mohou sami vybrat. Ale větší trefou bývá cokoli z elektroniky. nemusí to být jen nový telefon, existuje i spousta dalších věcí, které se dospívajícím hodí a přitom nemusí být tak drahé. Navíc, ačkoli to neradi přiznávají, ocení i hračky. jen musí být trochu hi-tech, pokud možno. Nás zaujalo třeba tohle. 

Černé počítačové myši jsou out, potomka byste mohli potěšit barevnými, kterého toho navíc překvapivě hodně umí. Logitech přišel s kolekcí myší Doodle Collection - vybírat můžete z několika veselých potisků od létajících robotických hlav po cheeseburgery na skateboardu. Jsou malé, přenosné a extra citlivé, se zabezpečeným spojením mezi myší a přijímačem na vzdálenost až 10 metrů. Fungují napříč všemi operačními systémy a navíc baterie vydrží až 12 měsíců.

Pokud potomek holduje hraní her na počítači, ocení speciální herní myš. Pořídíte ji za pět stovek i pět tisíc, rozdíl je daný zejména funkcemi, ale také rychlostí reakcí a podobně. Vetšinou vypadají poněkud futuristicky a jako něco, co patří spíše do ruky kyborga než člověka. K mání jsou i kousky za dvě stovky, ale ty spíše nedoporučujeme. Našim tipem je například A4tech Bloody R70 Core 2, kterou pořídíte za sedm až devět stovek, dle obchodu. 

Chcete  pro větší dítě hračku? Pak se podívejte třeba na to, jaké hi-tech novinky aspiprují na hity vánoc ve velkém hračkářství Hamleys v Praze na Příkopech. Je to například Jedi Heliball a Mystery UFO. 

10 věcí, které rodiče dělají a podle dětí jsou nekonečně trapné

10 věcí, které rodiče dělají a podle dětí jsou nekonečně trapné

Mami?! Jakmile vás dítě osloví a je v tom obsažená otázka a oči v sloup, můžete si být skoro jisti, že děláte něco špatně. Nestojí to za hádku, znamená…celý článek

Kdybyste chtěli do svého pařícího potomka investovat více, můžete ta učinit například prostřednictvím koupě výrobku nazvaného HyperX Cloud Aplha . - což jsou vlastně speciální herní sluchátka. To znamená, že v jedné, měkce polstrované a koženkou obložené mušli jsou dvě oddělené ozvučnice. Jedna se stará o středy, druhá o basy, výšky pak pokrývá samotný měnič. Cena dva a půl tisíce korun odpovídá kvalitě. Ve stejné cenové hladině můžete pořídit i herní myš Logitech G703 LIGHTSPEED, doporučená cena je něco přes tři tisíce korun. 

Model herních sluchátek  HyperX Cloud Stinger pořídíte za příjemnějších zhruba patnáct set korun. 

Nádherná kniha o umění, Cesta časem a další knihy pro větší děti, které nás baví

Nádherná kniha o umění, Cesta časem a další knihy pro větší děti, které nás baví

Naším dnešním tipem potěšíte každé uměnímilovné dítě od osmi let výše. V knize Van Goghova hvězdná noc však nejde jen o obrazy a sochy, protože navíc…celý článek

Skoro všichni teenageři poslouchají hudbu, a proto ocení, když jim zajistíte skutečně dobrý zvuk, přeloženo - dárek v podobě reproduktoru nebo sluchátek. Pokud jde o reproduktor, zaujal ns malý elegantní model UE WONDERBOOM s nečekaně silným zvukem. prodává se v šesti svěžích barevných provedeních: Stone (šedé), Phantom (černé), Fireball (červené), SubZero (modré), Cashmere (růžové) a Lilac (lila). Vznikl pro ty, kdo milují hudbu, jsou stále připojeni, cestují a chtějí mít svou hudbu s sebou hned od probuzení, do chvíle, kdy jsou spát. Poznáváte svého teenagera?

Potěšíte je i vtipným modelem bezdrátových reproduktorů Logitech Ultimate Ears ROLL 2 -  silný zvuk a bezdrátový dosah až 30 metrů, to vše ve štíhlém provedení. Dobrým dárkem je superrychlá flashka, jakou nabízí třeba Kingston, na kterou se vejde spousta filmů. 

Ani kluk, ani holka. Zpěvačka Pink vychovává dceru i syna bezpohlavně. Není jediná!

Ani kluk, ani holka. Zpěvačka Pink vychovává dceru i syna bezpohlavně. Není jediná!

Legendární zpěvačka má kariéru delší než dvě desetiletí. Stejně tak dlouho šokuje svými liberálními názory. I proto se zřejmě rozhodla, že své dvě…celý článek

Montessori hračky vs. láhev od vína. Jak se liší výchova prvního a druhého dítěte?

Montessori hračky vs. láhev od vína. Jak se liší výchova prvního a druhého dítěte?

Druhorozené děti nemají skoro žádné fotografie, říká se. A pokud ano, tak o poznání méně než děti prvorozené. Je to logické. S prvním dítětem je vše…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku