Festival časopisu ABC už tento víkend! Na Letné se rozhodně nudit nebudete

Sdílej na facebooku
4. dubna  2019 
 12:00

Festival ABC, který vypukne už příští víkend 13. a 14. dubna, je dvoudenní zábava pro celou rodinu v prostorách Národního zemědělského muzea v Praze na Letné. Ábíčko je časopis pro zvídavé děti, které se nebojí žádného dobrodružství. A přesně takový je i náš festival! 

Pro všechny hravé děti i dospělé jsme připravili spoustu hraní ve vnitřních i venkovních prostorách muzea. Vyzkoušíte si RC hračky, virtuální realitu i vědecké experimenty, naučíte se skládat roboty, vyrábět sliz nebo kreslit komiksy. Stanete se archeologem, herním vývojářem, kouzelníkem, naučíte se střílet z luku nebo procestujete svět trabantem. Čekají na vás i sportovní disciplíny a vědomostní úkoly, díky kterým poznáte každý kout muzea.

Nezapomínáme ani na nejmenší děti

Pro všechny děti jsou připraveny soutěžní trasa a třikrát denně tombola o spousty zajímavých cen. Na pódiu časopisu ABC bude během celého festivalu probíhat pásmo zajímavých přednášek. Nezapomínáme ani na nejmenší, pro které máme připravený speciální koutek se Sluníčkem a Mateřídouškou. Přijďte za námi na Letnou, nebudete litovat! 

Všechny potřebné informace a podrobnosti najdete ZDE na stránkách festivalu  ABC. Každopádně děti mají vstup zdarma, dospělí platí symbolickou padesátikorunu. 

Maminka roku 2019: Vyhrát můžete i vy, přihlašování už běží!

Maminka roku 2019: Vyhrát můžete i vy, přihlašování už běží!

Už zase hledáme ty nejlepší z vás! Právě odstartoval další ročník úspěšné soutěže Maminka roku, v němž můžete soutěžt o ceny za celkem 800 000 korun.…celý článek

Je mi (skoro) 50 a mám malé dítě. Tohle mě zaskočilo!

Je mi (skoro) 50 a mám malé dítě. Tohle mě zaskočilo!

Právě jste ve čtyřiceti porodila svého vytouženého potomka a máte pocit, že je všechno v pohodě? Miminko spinká, vy konečně máte čas jít dopoledne…celý článek

 

 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku