Rodinný kalendář využijete sami, zároveň je to skvělý dárek

Kalendáře stolní i nástěnné
Foto: Supermámy
Sdílej na facebooku
7. listopadu  2017 
 18:00

Na rodinném životě je občas nejtěžší to všechno naplánovat a zorganizovat. Naštěstí na to nejste sami. My v redakci jsme si vedle všelijakých vychytávek v mobilu hodně oblíbili rodinné plánovací kalendáře, které nám visí doma na zdi a celkem účinně připomínají, co kdy je potřeba. Právě teď už jsou ke koupi ty na příští rok. 

Bez Domácího rodinného kalendáře si náš život už nedovedu představit. Proto už mám doma i ten na rok 2018, ale za pozornost rozhodně stojí i další kousky z edice Krásné časy 2018. 

Vybere si každý: aktivní rodina (Rodinný plánovač nebo Domácí rodinný kalendář), romanticky zasněná slečna i dáma (Krásný kalendář, Citátníky, zápisník Krásné časy), tak rozený praktik se smyslem pro krásu (Narozeninová knížka).

Domácí rodinný kalendář 2018 

Nejlepší rodinný plánovač široko daleko vychází už pojedenácté. Snadno, šikovně a elegantně naplánujete čas své rodiny. Táta, máma i děti v něm mají svůj sloupeček, takže o nikom neztratíte přehled. Hravé linoryty Petry Cífkové vás v roce 2018 zavedou za strašidly do českých bájí a legend. Kdo má pro strach uděláno?

Rodinný plánovač 2018

Jak všechno stihnout a nepropadat panice? S Rodinným plánovačem 2018 pochopíte, že to není zas tak těžké. Každý člen domácnosti v něm má své políčko, a tak snadno a bez zbytečných dohadů naplánujete čas své rodiny. Hravě vlídné ilustrace Andrey Tachezy totiž zútulní rodinné plány i u vás doma. Určitě oceníte přehledný systém plánování, úplný seznam jmen (Tobiáš ani Sofie už nebudou smutní!) a termíny prázdnin až do roku 2019. 

25 jídel, která děti nechtějí. Neuvěříte, proč jim nechutnají!

25 jídel, která děti nechtějí. Neuvěříte, proč jim nechutnají!

Nesmějte se! Donutit děti k jídlu je někdy nadlidský úkon. A jejich důvody, proč to či to nebudou jíst, jsou občas bizarní (a ano, trochu i úsměvné).…celý článek

Domácí rodinný kalendář a plánovač jsou na stejném principu, liší se výtvarným pojetím, aby vyhověl vyznavačům různých stylů. Kalendář je navíc větší než plánovač. 

V Domácím rodinném kalendáři  je navíc příběh: letos o různých strašidlech z českých legend, například o golemovi, blanických rytířích, Krakonošovi a tak dále. 

Krásný kalendář 2018

Kalendář, se kterým bude každý den krásný. Díky citátům a ilustracím Andrey Tachezy se vám navíc stane vlídným průvodcem časem.

Narozeninová knížka 

Díky Narozeninové knížce už na žádný důležitý den nezapomenete. Poznamenáte si zde výročí, narozeniny, dny, které jsou významné třeba jen pro vás. Knížka se nevztahuje ke konkrétnímu roku, můžete si sem připisovat významná výročí mnoho let a nikdy vám nezestárne. Narozeninová knížka je skvělým dárkem nejen pro vaše blízké, ilustrace Andrey Tachezy dozajista potěší.

Všechny kalendáře z edice Krásné časy 2018 jsou k mání například na www.bux.cz

9 tajemství sebevědomých a úspěšných dětí: Co musí dělat rodiče?

9 tajemství sebevědomých a úspěšných dětí: Co musí dělat rodiče?

Chcete, aby váš potomek byl zdravě sebejistý, šťastný a úspěšný? Zde jsou nejúčinnější způsoby, jak mu v tom pomoci. Přečtěte si, jak má vypadat výchova…celý článek

Druhy matek na internetu: Hysterky, drbny, rozvíjející a pak ty úplně nejchytřejší!

Druhy matek na internetu: Hysterky, drbny, rozvíjející a pak ty úplně nejchytřejší!

Internetové diskuse miluju. Díky nim jsem našla několik kamarádek, mockrát mi tam poradili, nebo mě aspoň vyslechli. Zvláště v době, kdy je člověk…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku