15 slavných párů, které dokazují, že dva tátové jsou lepší než jeden!

Tihle slavní herci Cheyenne Jackson a Jason Landau mají dvojčata, dceru a syna. I oni využili náhradní mateřství.
Foto: BPŽ/Instagram
Sdílej na facebooku
5. listopadu  2019 
 06:00

V USA čtyři procenta všech adoptovaných dětí vychovávají páry stejného pohlaví. Spousta z nich využívá "služeb" náhradních matek, zejména v případě dvou gayů. Navzdory skutečnosti, že někteří lidé (a není jich málo) si myslí, že děti mohou vychovávat pouze máma a táta, tedy žena a muž, příklady z reálného života dokazují, že to je úplně jedno. Tyhle děti žijí s dvěma táty a jsou šťastné. Víc slov není potřeba. Které slavné celebrity zaslouží obdiv?

 

U nás to tak bohužel jednoduché není, v červenci 2016 sice umožnil Ústavní soud lidem žijícím v registrovaném partnerství požádat o adopci, osvojit si dítě ale může pouze jeden z páru. Za poslední dva roky o adopci požádalo sedm lidí a dva z nich se už o děti starají. To, že homosexuální páry nežádají častěji o osvojení, vysvětluje LGBT komunita tím, že homosexuálům stále není umožněno, aby si dítě osvojili společně.

V USA to mají mnohem jednodušší, a tohle je důkaz. Tihle homosexuálové pečují o adoptované děti nebo děti, které jim porodily náhradní matky, a jak je vidět, dva tátové jsou mnohdy lepší než jeden, který nefunguje. Co myslíte? 

Elton John a David Furnish

Legendární zpěvák sir Elton John a jeho manžel David Furnish spolu mají 2 děti. Jejich syny porodila náhradní matka. Mimochodem – zaplatili za něj náhradní matce v přepočtu asi 624 tisíc korun!

Joey Gonzalez a Jonathan Rollo

Generální ředitel Barry Bottcamp Joey Gonzalez a jeho manžel Jonathan Rollo vychovávají 2 děti, holčičku a chlapce. Porodila jim je náhradní matka.

Ani kluk, ani holka. Zpěvačka Pink vychovává dceru i syna bezpohlavně. Není jediná!

Ani kluk, ani holka. Zpěvačka Pink vychovává dceru i syna bezpohlavně. Není jediná!

Legendární zpěvačka má kariéru delší než dvě desetiletí. Stejně tak dlouho šokuje svými liberálními názory. I proto se zřejmě rozhodla, že své dvě…celý článek

Dan Bucatinsky a Don Roos

Herec Dan Bucatinsky a scenárista Don Roos jsou manželé a společně vychovávají adoptované děti, a to dceru Elizu a syna Jonaha. Společně se také oba podílejí na práci pro Family Equality Council, aktivně se zapojují do The Trevor Project a řady dalších projektů, které se týkají práv dětí a rodin.

Matt Dallas a Blue Hamilton

Herec Matt Dallas známý ze seriálu Kyle XY je považován za nejvíce sexy muže planety. V roce 2013 provedl coming out a oznámil, že se zasnoubil s hudebníkem Blue Hamiltonem. V roce 2015 adoptovali dvouletého chlapečka.

Shaun T a Scott Blokker

Slavný fitness trenér a motivátor Shaun T a jeho manžel Scott Blokker společně vychovávají dvojčata. 

Když je vám 56 a máte roční dítě. Rudá Sonja Brigitte Nielsen se chlubí dcerou Fridou

Když je vám 56 a máte roční dítě. Rudá Sonja Brigitte Nielsen se chlubí dcerou Fridou

Herečka Brigitte Nielsen se vypravila s manželem Mattiou Dessim a jejich dcerkou Fridou na projížďku na kolech. Holčičce byl v únoru rok. Mimochodem,…celý článek

Ricky Martin a Jwan Yosef

Světoznámý zpěvák Ricky Martin společně se svým manželem malířem Jwanem vychovává už 4 děti – mají dvojčata chlapce, dceru Lucii, která se narodila před rokem, a před pár dny jim náhradní matka porodila čtvrté dítě, opět chlapce. Ricky Martin se k homosexualitě veřejně přiznal před 9 lety a nikdy se netajil tím, že si přeje velkou rodinu. Zatím se mu to daří.

Neil Patrick Harris a David Burtka

Známý a populární herec ze slavného seriálu Jak jsem poznal vaši matku se svým manželem Davidem Burtkou vychovává osmiletá dvojčata Gideona a Harper. Neil je prý přísnější otec než druhý otec David, ten prý děti rozmazluje. Nejraději s dětmi cestují.

Cheyenne Jackson a Jason Landau

Slavný herec Cheyenne Jackson, kterého možná znáte jako Marka Binghama z filmu režiséra Paula Greengrasse Let číslo 93, a jeho manžel Jason vychovávají dvojčata – dceru Willow a syna Ethana. 

Gwyneth Paltrow a 14 dalších celebrit s podivným přístupem k výchově. Proč tohle dělají?

Gwyneth Paltrow a 14 dalších celebrit s podivným přístupem k výchově. Proč tohle dělají?

I mezi hvězdnými rodiči se najdou takoví, kteří přistupují k výchově poněkud zvláštně. Nebo rozhodně jinak než většina. Od pojídání vlastní placenty…celý článek

Nate Berkus a Jeremiah Brent

Slavní návrháři interiérů společně vychovávají dceru a syna, které jim porodila náhradní matka.

Greg Rikaart a Robert Sudduth

Herec Greg Rikaart, který se objevuje například v seriálech Kriminálka Miami nebo Sběratelé kostí, vychovává se svým partnerem spisovatelem Robertem Sudduthem syna.

Fredrik Eklund a Derek Kaplan

Televizní hvězda a moderátor TV reality show Million Dollar Listing New York Fredrik je původem Švéd a filmovou kariéru začal jako pornoherec v gay filmech. Se svým manželem Derekem, kterého si vzal v roce 2013, vychovává dvojčata, a to dceru a syna. Ta jim porodila náhradní matka. 

Mají děti, ale nerodily! Slavné ženy, kterým potomka odnosila náhradní matka

Mají děti, ale nerodily! Slavné ženy, kterým potomka odnosila náhradní matka

Novorozený potomek – dcera Raddix – herečky Cameron Diaz dost možná přišel na svět díky náhradnímu mateřství. Ještě loni koncem roku herečka totiž…celý článek

Matt Bomer a Simon Halls

Herec Matt Bomer, který se proslavil v TV seriálech Ve službách FBI či Chuck, a publicista Simon Halls mají 3 syny, které jim porodila náhradní matka. Vnoučat si užívají i hercovi rodiče, kteří se nejprve nedokázali smířit s tím, že jejich syn je gay.

Robbie Rogers a Greg Berlanti

Filmový režisér Greg a fotbalista Robbie vychovávají syna a dceru. Před šesti lety tento hráč amerického fotbalu prohlásil, že je gay, a okamžitě ukončil sportovní kariéru. Po šesti měsících se ale na hřiště vrátil v dresu LA Galaxy.

Alec Mapa a Jamison Hebert

Herec, komik a autor Alec Mapa a jeho manžel Jamison Hebert adoptovali pětiletého chlapce filipínského původu.

Denis O´Hare a Hugo Redwood

Herec Denis se objevil například ve filmu Soukromá válka pana Wilsona a znáte ho i ze seriálů, například ze Sedmilhářek. Proslavil se především jako ďábelský vampír Russell Eddington z True Blood. S manželem hercem Hugo Redwoodem si adoptoval chlapce. 

Jak poznáte ADHD už u batolat a předškoláků?

Jak poznáte ADHD už u batolat a předškoláků?

Minutku neposedí? V jednom kuse poskakuje, šijí s ním všichni čerti, u ničeho nevydrží a působí roztěkaně? Bez přestání vykřikuje nějaké otázky a je…celý článek

Mami, já se bojím! Tohle je 6 největších dětských strachů

Mami, já se bojím! Tohle je 6 největších dětských strachů

Myslíte si, že se vaše dítě přece nemá čeho bát? Nečtete mu strašidelné pohádky, nepouštíte nevhodné filmy, nevyhrožujete mu polednicí, kontrolujete,…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku