15 slavných párů, které dokazují, že dva tátové jsou lepší než jeden! | Supermámy

15 slavných párů, které dokazují, že dva tátové jsou lepší než jeden!

Tihle slavní herci Cheyenne Jackson a Jason Landau mají dvojčata, dceru a syna. I oni využili náhradní mateřství.
Foto: BPŽ/Instagram
Sdílej na facebooku
5. listopadu  2019 
 06:00

V USA čtyři procenta všech adoptovaných dětí vychovávají páry stejného pohlaví. Spousta z nich využívá "služeb" náhradních matek, zejména v případě dvou gayů. Navzdory skutečnosti, že někteří lidé (a není jich málo) si myslí, že děti mohou vychovávat pouze máma a táta, tedy žena a muž, příklady z reálného života dokazují, že to je úplně jedno. Tyhle děti žijí s dvěma táty a jsou šťastné. Víc slov není potřeba. Které slavné celebrity zaslouží obdiv?

 

U nás to tak bohužel jednoduché není, v červenci 2016 sice umožnil Ústavní soud lidem žijícím v registrovaném partnerství požádat o adopci, osvojit si dítě ale může pouze jeden z páru. Za poslední dva roky o adopci požádalo sedm lidí a dva z nich se už o děti starají. To, že homosexuální páry nežádají častěji o osvojení, vysvětluje LGBT komunita tím, že homosexuálům stále není umožněno, aby si dítě osvojili společně.

V USA to mají mnohem jednodušší, a tohle je důkaz. Tihle homosexuálové pečují o adoptované děti nebo děti, které jim porodily náhradní matky, a jak je vidět, dva tátové jsou mnohdy lepší než jeden, který nefunguje. Co myslíte? 

Elton John a David Furnish

Legendární zpěvák sir Elton John a jeho manžel David Furnish spolu mají 2 děti. Jejich syny porodila náhradní matka. Mimochodem – zaplatili za něj náhradní matce v přepočtu asi 624 tisíc korun!

Joey Gonzalez a Jonathan Rollo

Generální ředitel Barry Bottcamp Joey Gonzalez a jeho manžel Jonathan Rollo vychovávají 2 děti, holčičku a chlapce. Porodila jim je náhradní matka.

Ani kluk, ani holka. Zpěvačka Pink vychovává dceru i syna bezpohlavně. Není jediná!

Ani kluk, ani holka. Zpěvačka Pink vychovává dceru i syna bezpohlavně. Není jediná!

Legendární zpěvačka má kariéru delší než dvě desetiletí. Stejně tak dlouho šokuje svými liberálními názory. I proto se zřejmě rozhodla, že své dvě…celý článek

Dan Bucatinsky a Don Roos

Herec Dan Bucatinsky a scenárista Don Roos jsou manželé a společně vychovávají adoptované děti, a to dceru Elizu a syna Jonaha. Společně se také oba podílejí na práci pro Family Equality Council, aktivně se zapojují do The Trevor Project a řady dalších projektů, které se týkají práv dětí a rodin.

Matt Dallas a Blue Hamilton

Herec Matt Dallas známý ze seriálu Kyle XY je považován za nejvíce sexy muže planety. V roce 2013 provedl coming out a oznámil, že se zasnoubil s hudebníkem Blue Hamiltonem. V roce 2015 adoptovali dvouletého chlapečka.

Shaun T a Scott Blokker

Slavný fitness trenér a motivátor Shaun T a jeho manžel Scott Blokker společně vychovávají dvojčata. 

Jaké to je mít dítě po padesátce? Rudá Sonja Brigitte Nielsen se chlubí dcerou

Jaké to je mít dítě po padesátce? Rudá Sonja Brigitte Nielsen se chlubí dcerou

Jaké to je stát se maminkou v tak pokročilém věku? „Když jsem se stala mámou poprvé, byla jsem příliš mladá, nezkušená, vykulená a zelená strachy.…celý článek

Ricky Martin a Jwan Yosef

Světoznámý zpěvák Ricky Martin společně se svým manželem malířem Jwanem vychovává už 4 děti – mají dvojčata chlapce, dceru Lucii, která se narodila před rokem, a před pár dny jim náhradní matka porodila čtvrté dítě, opět chlapce. Ricky Martin se k homosexualitě veřejně přiznal před 9 lety a nikdy se netajil tím, že si přeje velkou rodinu. Zatím se mu to daří.

Neil Patrick Harris a David Burtka

Známý a populární herec ze slavného seriálu Jak jsem poznal vaši matku se svým manželem Davidem Burtkou vychovává osmiletá dvojčata Gideona a Harper. Neil je prý přísnější otec než druhý otec David, ten prý děti rozmazluje. Nejraději s dětmi cestují.

Cheyenne Jackson a Jason Landau

Slavný herec Cheyenne Jackson, kterého možná znáte jako Marka Binghama z filmu režiséra Paula Greengrasse Let číslo 93, a jeho manžel Jason vychovávají dvojčata – dceru Willow a syna Ethana. 

Gwyneth Paltrow a 14 dalších celebrit s podivným přístupem k výchově. Proč tohle dělají?

Gwyneth Paltrow a 14 dalších celebrit s podivným přístupem k výchově. Proč tohle dělají?

I mezi hvězdnými rodiči se najdou takoví, kteří přistupují k výchově poněkud zvláštně. Nebo rozhodně jinak než většina. Od pojídání vlastní placenty…celý článek

Nate Berkus a Jeremiah Brent

Slavní návrháři interiérů společně vychovávají dceru a syna, které jim porodila náhradní matka.

Greg Rikaart a Robert Sudduth

Herec Greg Rikaart, který se objevuje například v seriálech Kriminálka Miami nebo Sběratelé kostí, vychovává se svým partnerem spisovatelem Robertem Sudduthem syna.

Fredrik Eklund a Derek Kaplan

Televizní hvězda a moderátor TV reality show Million Dollar Listing New York Fredrik je původem Švéd a filmovou kariéru začal jako pornoherec v gay filmech. Se svým manželem Derekem, kterého si vzal v roce 2013, vychovává dvojčata, a to dceru a syna. Ta jim porodila náhradní matka. 

Mají děti, ale nerodily! Slavné ženy, kterým potomka odnosila náhradní matka

Mají děti, ale nerodily! Slavné ženy, kterým potomka odnosila náhradní matka

Novorozený potomek – dcera Raddix – herečky Cameron Diaz dost možná přišel na svět díky náhradnímu mateřství. Ještě loni koncem roku herečka totiž…celý článek

Matt Bomer a Simon Halls

Herec Matt Bomer, který se proslavil v TV seriálech Ve službách FBI či Chuck, a publicista Simon Halls mají 3 syny, které jim porodila náhradní matka. Vnoučat si užívají i hercovi rodiče, kteří se nejprve nedokázali smířit s tím, že jejich syn je gay.

Robbie Rogers a Greg Berlanti

Filmový režisér Greg a fotbalista Robbie vychovávají syna a dceru. Před šesti lety tento hráč amerického fotbalu prohlásil, že je gay, a okamžitě ukončil sportovní kariéru. Po šesti měsících se ale na hřiště vrátil v dresu LA Galaxy.

Alec Mapa a Jamison Hebert

Herec, komik a autor Alec Mapa a jeho manžel Jamison Hebert adoptovali pětiletého chlapce filipínského původu.

Denis O´Hare a Hugo Redwood

Herec Denis se objevil například ve filmu Soukromá válka pana Wilsona a znáte ho i ze seriálů, například ze Sedmilhářek. Proslavil se především jako ďábelský vampír Russell Eddington z True Blood. S manželem hercem Hugo Redwoodem si adoptoval chlapce. 

Jak poznáte ADHD už u batolat a předškoláků?

Jak poznáte ADHD už u batolat a předškoláků?

Minutku neposedí? V jednom kuse poskakuje, šijí s ním všichni čerti, u ničeho nevydrží a působí roztěkaně? Bez přestání vykřikuje nějaké otázky a je…celý článek

Mami, já se bojím! Tohle je 6 největších dětských strachů

Mami, já se bojím! Tohle je 6 největších dětských strachů

Myslíte si, že se vaše dítě přece nemá čeho bát? Nečtete mu strašidelné pohádky, nepouštíte nevhodné filmy, nevyhrožujete mu polednicí, kontrolujete,…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Děti vám to řeknou: Maminka roku umí vafle, krupicovou kaši i …

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku