Otestováno za vás: Letní líčení s trend IT UP! | Supermámy

Otestováno za vás: Letní líčení s trend IT UP!

Foto: Archiv
Sdílej na facebooku
26. června  2017 
 00:00
Prezentace klienta

Léto nám konečně klepe na dveře! A to je přesně ten správný čas k vyzkoušení nové řady dekorativní kosmetiky trend IT UP. 

Letní líčení
Pleť jsem sjednotila make-upem Sheer Nude v odstínu 020. Na zamaskování kruhů pod očima jsem zvolila korektor a bázi v jednom Under Eye 010, který rozjasnil a vyrovnal nedokonalosti. Líčka jsem osvěžila bronzerem Natural Glow a zafixovala transparentním pudrem Expert Powder Finish. Na očích je stín Metallic Shadow doplněn o tužku  Ultra Smokey 050. Obočí jsem zafixovala gelem Brow gel filler. Líčení drželo po celý den. Dekorativka trend IT UP opět potvrdila, že i za málo peněz můžete pořídit hodně muziky. Pudrová rtěnka propůjčila rtům sametový vzhled a ani po jídle ji není nutné upravovat.

Pudrová rtěnka dodá rtům sametový vzhled s trendy ombré efektem.
Pudrová rtěnka dodá rtům sametový vzhled s trendy ombré efektem.
Autor: Archiv


Výraznější líčení
Na testování jsem dostala kajalovou tužku Soft Matte v bleděmodrém odstínu. Modrá barva na mé oči? Na víčka jsem použila stín Metallic Shadow  050,  kajalovou tužkou jsem vytvořila silné horní linky. Výsledek byl překvapivý a tato tužka se stala mou oblíbenkyní.  Pro svěží look rtů jsem přizvala na pomoc rtěnku v tužce Velvet Sense 030.  Barva je velice intenzivní a díky push up efektu propůjčí rtům plný vzhled. 

Nebojte se barev. Pastelově modré linky prostě musíte vyzkoušet!
Nebojte se barev. Pastelově modré linky prostě musíte vyzkoušet!
Autor: Archiv


Dokonale upravené ruce
Barevná škála laků je široká a výdrž i pigmentace obdivuhodná.  Vybírat můžete z laků s několika efekty. Na první manikúru jsem použila Vyplňovač rýh Mineral. Nehty krásně vyhladil a připravil na aplikaci laku Double Volume Shine odstín 030. Na ukazováček jsem použila lak Velvet Sensation odstín 040. Už při první vrstvě krásně kryl a vytvořil nádherný hladký efekt.

Autor: Archiv

Závěrečné hodnocení:
I když je značka trend IT UP na našem trhu poměrně nová, už si dokázala najít své fanoušky jak mezi obyčejnými ženami, tak mezi oblíbenými blogerkami. Její produkty jsou velice kvalitní a mají výdrž. Pokud tedy hledáte dobrý poměr mezi cenou a kvalitou, určitě se vydejte do dm drogerie hledat regály s kosmetikou trend IT UP. 

Všechny produkty trend IT UP jsou k dostání v drogericíh dm
Všechny produkty trend IT UP jsou k dostání v drogericíh dm
Autor: trend IT UP

Must have na toto léto:

Transparentní pudr

Pudr na rty

Kajalová tužka

Lak na nehty Velvet Sensation

Lipstick Pen Velvet Sense

Rozjasňovač Under Eye

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti LIVE: Vypnutej Vémola, lhář sexuolog a vězení…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku