Mateřská dovolená | Super mámy

Mateřská dovolená

Mám tři syny! Důvody, proč nelituji, že nemám ani jednu dceru

V některých zemích se kluci těší větší oblibě než holky, jinde naopak. Indiáni preferují syny, matky z indického kmene Khásiů jsou zase zklamané, když porodí syna. Holt všude to je jinak. Kdysi jsem byla taky trochu zklamaná, když jsem potřetí porodila opět kluka. Dnes bych neměnila, i když špetka touhy po růžové se čas od času objeví. Proč je fajn mít samé syny?

Co děsí novopečené matky? Davy lidí či strach, že se dětem něco stane
Jak si dobít baterky, když vás zmáhá péče o rodinu? Tipy zkušených matek
50 tipů na svačiny pro děti. Originální a zdravé, přitom jim budou chutnat
Co matky dětem dovolí, i když říkaly, že nikdy? 10 se svěřilo!
Tenhle pár je inspirací pro všechny ženy, které nejsou spokojené se svým tělem!
10 věcí, na které si musíte nechat zajít chuť, když máte malé děti!
8 pravd o mateřství, které vám nikdo neřekl a které pochopíte až po porodu
15 znamení, podle kterých poznáte, že jste opravdu dobrá máma
Kdy je správný čas na to, odejít poprvé z domu bez dítěte?
Kdy volat o pomoc? 5 signálů, že jste vyhořela jako matka i manželka
Video
1080p 720p 360p
Branky, body, kokoti: Pozor na hustý chlapy a holky, co můžou za 2.…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku