Rodinný víkend nejen pro rodiny s dětmi

Rodinný víkend nejen pro rodiny s dětmi
Foto: www.partysaurus.cz
Sdílej na facebooku
15. září  2016 
 00:00
Prezentace klienta

Tak tohle tady ještě nebylo! Dvoudenní akci nejen pro rodiny s dětmi přináší největší server pro zábavu www.partysaurus.cz. Vezměte své blízké a pojďte se pobavit.

Řekněte to všem a pošlete to dál!

V pražské Vodpočívárně na vás čeká 21 TOP dětských atrakcí na jednom míste, dále skvělí pirátí a indiáni. Také uvidíte živé tančící kozy, můžete zkusit létání na Fly Boardech a spoustu dalšího!

Akce se koná o víkendu 17. až 18. září v Praze, areál bude otevřen oba dny od 10,00 do 22,00 hodin.

Vstupné platí na celý víkend, pro dospělého 189 Kč a pro děti 129 Kč. Domácí mazlíčci na vodítku mají zdarma.

Více informací na www.partysaurus.cz

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku