Vyhrajte s extra hustými sirupy HELLO tablet Samsung!

Foto: BIZMARK s.r.o.
Sdílej na facebooku
2. června  2016 
 10:27
Prezentace klienta

Ovocné sirupy jsou v našich krajích již tradiční a patří do každé domácnosti. Příjemné osvěžení ve formě ovocné šťávy milují jak děti, tak dospělí. Není nad hustou slaďoučkou šťávu. Sirupy HELLO nabízí nejen výjimečnou hustotu a chuť, ale i výhru. Hádejte a vyhrajte tablet Samsung!

Letní osvěžení pro celou rodinu

Je to téměř jako kouzlo. Kapka sirupu, zalít vodou a osvěžující nápoj je na světě. A kdo by nechtěl umět kouzlit? Pro vaši ratolest budete ta nejúžasnější maminka, která během chviličky dokáže vyčarovat pití nejrůznějších příchutí. Uvidíte, jak se vašimi magickými schopnostmi bude chlubit mezi kamarády a kamrádkami. Žíznivci budou jen a jen přibývat. Kde by ale vaše kouzla byla bez důležitého pomocníka, a to bez Extra hustého situpu HELLO, který dokonce získal známky jako Volba spotřebitele, Perla Zlínského kraje a Klasa. S takovým trumfem se už nemusíte obávat o pitný režim vašich malých sportovců. Sami budou škemrat o další skleničku osvěžujícího moku. Na ovocných sirupech oceníte nejen lahodnou chuť, ale i nulový obsah konzervantů a umělých barviv. Můžete tak bezstarostně ochutnávat každou ze široké nabídky příchutí od klasické jahody po exotické mango. Pokud jsou vaše chuťové buňky nastavené spíše na bylinné nápoje, tak nezoufejte. HELLO nabízí i ty.

Autor: BIZMARK s.r.o.

Jak soutěžit 

Princip je zcela prostý. Stačí se podívat na soutěžní obrázek a uhodnout, jakou příchuť sirupu si děti na úvodní fotografii vychutnávají. Svůj tip pak jen napište do komentáře fotky na FB. Vaše pozornost a pouze správný komentář vám může přinést zcela nový Samsung Galaxy S3. Soutěžit můžete do 5.6. na Facebooku - Vybírejte srdcem. Neváhejte a hádejte.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku