Letos si užijte advent bez shonu: vyhrajte profi předvánoční úklid Vašeho domova zdarma!

Letos si užijte advent bez shonu: vyhrajte profi předvánoční úklid Vašeho domova zdarma!
Foto: E-AGEO.cz s.r.o.
Sdílej na facebooku
1. prosince  2015 
 14:13
Prezentace klienta

První adventní neděle je za námi a s ní se nevyhnutelně přiblížil i každoroční předvánoční úklid. Letos si můžete dobu předvánoční užívat v mnohem větší pohodě, a ještě ušetřit čas a peníze! Nakupte v internetové drogerii www.ageo.cz a tři z vás vyhrají profesionální úklid celé domácnosti v hodnotě 1000 Kč nebo zboží dle vlastního výběru z Ageo.cz v té samé hodnotě.

Pro zařazení do slosování stačí si od 1. do 20. prosince nakoupit zboží z online drogerie www.ageo.cz. Nakupovat můžete cokoli od pomůcek na pečení i předvánoční úklid až po výhodné vánoční balíčky, parfémy či jiné z více než 20.000 drogistických a kosmetických produktů skladem. Více informací najdete na https://www.ageo.cz/stranka/uklid-zdarma.

Autor: E-AGEO.cz s.r.o.

Autor: E-AGEO.cz s.r.o.

Dodávka objednávky do 1 pracovního dne kamkoli v ČR přímo k Vašim dveřím a při objednávce nad 1000 Kč je doprava zdarma. Po Praze navíc rozváží Ageo.cz vlastními kurýry s doručením tentýž den. Užívejte si advent v pohodě a ušetřete čas, peníze i záda při tahání těžkých tašek s nákupy!

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku