Zatočte s rýmou pomocí Sinupretu!

Foto: Sinupret
Sdílej na facebooku
20. února  2017 
 00:00
Prezentace klienta

Každý rok se potýkáme s příznaky rýmy – onemocnění, které důvěrně známe, a kterému nepřikládáme velkou váhu. Neměli bychom ji ale podceňovat. Rýma může přerůst v záněty dutin, nebo další, mnohem závažnější onemocnění. Na pomoc si vezměte Sinupret!

Rýma se projevuje vodnatým až hnisavým výtokem z nosu. Pacient pak trpí pocity únavy, nechutenstvím, slzením očí a samozřejmě neustálým posmrkáváním. Nakažená osoba kolem sebe rychle rozšiřuje virus doma, v práci, v restauracích i v prostředcích veřejné dopravy.

Jak se bránit rýmě

Člověk, který přijímá dostatek vitamínů a má dobrou životosprávu, bude odolávat viru déle, ovšem stoprocentně chráněn není. Předcházet onemocnění lze také častějším mytím rukou nebo pravidelným větráním v bytě, či v kanceláři. Rýmu ovšem nejčastěji léčíme až v okamžiku, kdy vypukne, případně ji necháme volně odeznít. Ovšem i v případě, že se rýma začne projevovat, máme účinnou pomoc. Rostlinný lék Sinupret.

Autor: Sinupret
Snadná pomoc

Sinupret v sobě kombinuje pět rostlinných extraktů k léčbě nachlazení, rýmy a zánětu dutin. Sinupret udržuje sekret tekutý a ten pak může být snáze uvolněn z nosu a nosních dutin. Obsahuje totiž výtažky rostlin, které jsou pro léčbu nachlazení nejúčinnější: hořec žlutý, prvosenku jarní, sporýš lékařský, šťovík kyselý a černý bez. Jeho velkým plusem je, že rozpouští hustý hlen a uvolňuje tak nos a nosní dutiny. Rychle ulevuje od bolesti hlavy při nachlazení a podporuje léčbu antibiotiky. Nachlazením a rýmou trpí děti častěji než dospělí. Zatímco dospělý se s těmito patáliemi potýká v průměru čtyřikrát do roka, děti mají podobné potíže až desetkrát v roce. I pro ně je zde ale Sinupret, který je vhodný i pro děti už od jednoho roku věku.

www.sinupret.cz

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku