Nepodceňujte kašel!

Foto: Bronchipret
Sdílej na facebooku
13. března  2017 
 16:22
Prezentace klienta

Známe to všichni. Od podzimu do jara nás může přepadnout nepříjemný kašel, který nám nedá klidu. Kašel není ve své podstatě nic vážného, ale když ho podceníme, může nám pěkně zavařit a zkomplikovat život. Jak tedy s kašlem účinně bojovat?

Kašel je opravdu prevít, nenechá vás spát, ruší vaše okolí a to na vás háže nepříjemné pohledy, pokud zrovna cestujete v MHD nebo sedíte v kině či v divadle. Kašel prostě není dobrý kamarád. Kašel může mít celou řadu příčin. Od banálního nachlazení až po bronchiální astma, jícnový reflux a chronické infekce dutin a nosohltanu. Výčet možných příčin kašle je však mnohem širší a v některých případech může kašel signalizovat i velmi závažná onemocnění. Správná a rychlá diagnostika kašle je tedy důležitá, i když náročná. Vyžaduje nejmodernější technické vybavení a nejzkušenější plicní lékaře. Sami však můžeme rozeznat, že nás kašel dráždí a trápí natolik, že bychom s ním měli začít bojovat. Dráždivý kašel určitě nenechávejte bez povšimnutí. 

Autor: Bronchipret

Síla přírody

Bronchipret patří do skupiny fytofarmak. Fytofarmaka jsou léky na přírodní bázi a účinné látky jsou získávány z léčivých bylin. Stejně jako syntetické léky jsou i fytofarmaka klinicky testována a mají prokázanou účinnost.

Kvalita léčivých rostlin, z nichž se fytofarmaka vyrábí, je sledována již od samotného výběru setby přes kontrolovanou kultivaci a sklizeň léčivých rostlin až po kontrolu veškerých extrakčních a výrobních postupů. Tento vysoce sofistikovaný proces se nazývá phytoneering*. Jinými slovy je to cesta od semínka až po léčivý přípravek s využitím moderních technologií a postupů. Phytoneering umožňuje vyrábět standardizovaná fytofarmaka vysoké kvality.

Bronchipret je lék s kombinací dvou rostlinných extraktů. Užívá se k léčbě kašle jako příznaku nachlazení, na léčbu bronchitidy i k léčbě kašle se zvýšeným zahleněním. Pomáhá uvolnit průdušky a lépe odkašlávat. Sirup mohou užívat malí i velcí pacienti - děti od 1 roku věku a dospělí. Pro ty, kteří dávají přednost tabletám, je pak určen Bronchipret tymián, prvosenka a mohou jej užívat děti od 12 let věku a dospělí.

 

Autor: Bronchipret

Bronchipret tymián a břečťan sirup i Bronchipret tymián, prvosenka, potahované tabley jsou léky k vnitřnímu užití. Čtěte pozorně příbalové informace.

Víte, jak vzniká bronchitida?

-          Viry nebo bakterie napadnou průdušky a vyvolají zánět na sliznici

-          Kvůli poškození sliznice a otoku vzniká suchý, dráždivý kašel

-          Zánět poškodí řasinky a vázne odstraňování sekretu

-          Začne se hromadit hustý hlen

-          Kašel je vlhký - produktivní

 

Více informací naleznete na www.bronchipret.cz

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Zobrazit domovskou stránku