Nejzajímavější články z webu maminka.cz na Instagramu | Super mámy

Instagram

Je lepší být svobodná matka! Máma čtyřleté dcery má jasno, s mužem žít nechce

Kdo by v životě neslyšel aspoň jeden krásný příběh o lásce, na jejímž konci je svatba a štěstí až do smrti. Ovšem z nějakého důvodu se už velmi často nemluví o tom, co se děje po svatbě. A ne vždy to odpovídá té krásné pohádkové představě. Přestože mnohé studie hovoří o tom, že single matky to mají těžší, protože jsou na výchovu samy, reálný život někdy ukazuje pravý opak. Čtyřiatřicetiletá Elena je toho důkazem. Rozhodla se raději rozvést a žije teď sama se svou malou dcerou. Proč?

PŘEDPLATNÉ! Časopis Maminka se speciálem o cestování a dárkem pro děti
Jak s dětmi mluvit o sexu a vyhnout se trapasům? Tohle radí zkušení rodiče!
Za levnými nákupy nemusíte už do zahraničí, Primark otevře v Praze
Nevěru bych Tamaře odpustil, ale to říkám teď, svěřil se Tomáš Klus
V půlroce se má plazit, v roce chodit. Znáte největší mýty o vývoji dětí?
Manžel nechápal, z čeho je žena tak unavená. Tak mu to namalovala!
Jak zabavit děti v dešti? 40 skvělých tipů, které stojí za vyzkoušení!
Nevyhovují vám vložky nebo tampóny? Vyzkoušejte menstruační kalhotky
Maminka roku: Firma je moje třetí dítě, říká Gábi, která vyrábí houpací prkno
Maminka roku: Být v pětadvaceti letech ulítlou maminkou není špatné, říká Jana
Video
Jak zabavit děti v dešti? 40 skvělých tipů, které stojí za…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku