Dobrodružství na dvou kolech u vás doma | Supermámy

Dobrodružství na dvou kolech u vás doma

Foto: Shutterstock
Sdílej na facebooku
25. srpna  2017 
 12:00
Prezentace klienta

Motory burácí, napětí by se dalo krájet, do startu zbývají poslední vteřiny. Snili jste už někdy o tom, že si nasadíte přilbu, chytíte řídítka, přidáte plyn a vydáte se spolu s největšími hvězdami motosportu na závodní okruh? Na vlastní motorku si možná ještě nějakou dobu budete muset počkat. To ale neznamená, že si nemůžete zařádit na jednostopém ďáblovi už teď! Nastartujte to pořádně i se svými kamarády v MotoGP 17 a MXGP 3!

Jedná se sice o závody jen digitální, ale i tak se můžete dočkat nebývale strhujícího zážitku! Hra MotoGP 17 totiž obsahuje všechny závodníky, motorky a tratě z oficiálního mistrovství MotoGP™ 2017 a navíc ještě více než 70 legendárních závodníků.

Sám sobě manažerem

Vyrazte do rychlostních bojů společně s kamarádem – abyste postoupili z jedné divize do druhé, budete muset společně získat požadovaný počet bodů za to, že v závodě skončíte na předních pozicích. Přijměte tuto výzvu, nebo se rovnou staňte manažerem celého týmu! Abyste dosáhli těch nejlepších výsledků a zachovali si kladný přísun zdrojů, budete si muset vybírat, najímat a spravovat sponzory, motorky, závodníky, zaměstnance týmu a pracovníky rozvoje a výzkumu!

Autor: motogp17

Jezdec i motorka snů

Pokud vás nebaví vybírat z již existujících jezdců a značek, nevadí! Sestavte si tým, motorku i jezdce přesně podle svého gusta. Upravujte vše! Od kombinézy po pneumatiky. Nasajte vůni benzínu a propadněte vášni z jízdy!

A pokud vám nestačí jen uhlazené okruhy a naleštěné stroje, co takhle vyrazit do drsného prostředí, přímo do bláta, deště a blesků, mezi ostřílené motorkáře v MXGP 3? Tady už nebudete zápolit jen s ostatními jezdci, ale také s nepředvídatelným dynamickým počasím. Zvládnete bahno, prach a deformace povrchu za řevu rozbouřených strojů a jako pravý profesionál? Dokažte světu, že na to máte! A staňte se skutečnými hvězdami na dvou kolech.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Prasák Babiš, mladé dělohy a výchova…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku