Oblékněte svého školáka tak, aby byl v pohodě | Supermámy

Oblékněte svého školáka tak, aby byl v pohodě

Foto: ALPINE PRO
Sdílej na facebooku
25. srpna  2017 
 00:00
Prezentace klienta

Prázdniny rychle utekly a nezadržitelně se blíží první školní den. Ať už vaše dítko míří do školních lavic poprvé nebo již je ostříleným žákem, je důležité jej vybavit oblečením, které se mu bude líbit a bude se v něm i skvěle cítit. Český outdoorový výrobce společnost ALPINE PRO aktuálně přichází na trh s dětskou kolekcí, ve které vašeho školáka žádné počasí nezaskočí.

Důležité je u oblékání dětí dodržovat doporučovaný systém tří vrstev. Jako první se používá funkční prádlo (triko), které dokáže odvést vlhkost od těla, druhá vrstva by měla být zateplovací a zároveň prodyšná, aby se skrz ni vlhkost z první vrstvy mohla odvádět dále. Třetí důležitou vrstvou jsou pak kvalitní bundy (vesty), které děti ochrání proti větru i dešti. 

Autor: ALPINE PRO

Dětské bundy s reflexními prvky

Při výběru svrchní vrstvy je důležité, aby materiál i střih zajistili dítěti dostatek volnosti v pohybu. Zároveň by měla být vyrobena z příjemně hřejivého, větruodolného a vodoodpudivého materiálu. Důležité je nezapomenout na reflexní bezpečnostní prvky. Široký výběr pestrobarevných bund i vest naleznete na eshopu ALPINE PRO.

Hřejivé mikiny na sport i do školy

Při výběru prostřední vrstvy dbejte vždy na praktičnost. Malý školák právě touto vrstvou reguluje své pohodlí a při přechodech do místností ji nejčastěji svléká a obléká. Vhodné jsou svetry z hřejivého vyplétaného materiálu či mikiny z fleecu.

Autor: ALPINE PRO

Softshellové kalhoty na výlety

Mezi nezbytné vybavení všech školáků bezesporu patří softshellové kalhoty. Ocení jejich pohodlnost a praktičnost při školních výletech i skotačení v přírodě.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku