Dítě nebavil obyčejný bublifuk! Vyrobilo si dvoumetrovou bublinu a odletělo na ní

Foto: TM Toys
Sdílej na facebooku
28. května  2018 
 00:00
Prezentace klienta

Nebo se o to alespoň pokusilo. Pravdou je, že se v bublině vyjma amerických filmových scénářů zatím neproletíte. Vyrobit si ale 2 metry velkou bublinu a vyrazit tím dítěti dech můžete! Stačí vám na to ta správná tekutina.

Velká bublina si vyžaduje kvalitní náplň

Od obyčejných bublifuků za cenu v řádech korun žádnou slávu nečekejte. Kvalitní bublina si totiž vyžaduje kvalitní tekutinu! Bubliny Fru Blu mají díky jedinečné tekutině výjimečný tvar a jen tak neprasknou. Tekutina je navíc certifikovaná a zdravotně nezávadná. Bubliny tak můžete chytat, otáčet a užít si spoustu legrace s celou rodinou.

Autor: TM Toys

Bublifuk nebo bublifukovou pistoli?

V obchodech jsou k dostání buď základní sety se smyčkou nebo dvojitou smyčkou „motýl“ nebo sety se šňůrou pro výrobu až dvoumetrových bublin. Pro mladší děti bude pak největší zábavou Fru Blu Blaster – pistole na baterie, ze které zvládnou střílet i ti nejmenší.

Součástí pistole jsou dva nástavce – jeden je pro výrobu tisíců malých bublinek a druhý pak pro výrobu obrovských bublin. Vyrábění bublin půjde díky speciální konstrukci blasteru jako po másle.

Autor: TM Toys

Fru Blu sety kromě nástrojů pro výrobu bublin obsahují i 0,5 l náplně. Dokoupit pak můžete i samostatné třílitrové balení tekutiny. Takovou zásobu bublifukové náplně už jen tak nevyčerpáte!

Víte, že… 

… sety pro výrobu obrovských bublin Fru Blu získaly už několik zahraničních prestižních ocenění? V České republice se poprvé objevily až tento rok. Přejeme spoustu zábavy!

Více informací na webu: www.frublu.eu

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku