Vychytávky (nejen) na letní cestování s dětmi

Zopa Breeze
Foto: BABY DIREKT
Sdílej na facebooku
15. července  2019 
 00:00
Prezentace klienta

Nenechejte se odradit škarohlídy, co tvrdí, že dovolenou s malým dítětem si nelze užít. Děti milují objevování. Nové podněty je navíc rozvíjí, rodiče jsou často překvapení, jak jejich dítko na dovolené “vyroste”. Jen pozor, malí objevitelé si moře, písek a kamínky rádi nejen vychutnávají, ale také ochutnávají. Tak ať je z těchto požitků nebolí bříško. S dalšími nástrahami letního cestování pomohou tyto vychytávky.

Letní prodyšná vložka do autosedačky

Cestování v horkých, letních dnech je pro děti náročné. Navíc i v té nejlepší autosedačce se děti vždy velmi potí. Nadměrnému pocení dokáže zabránit podložka do autosedačky Zopa Breeze. Ta zajišťuje proudění vzduchu mezi pokožkou děťátka a autosedačkou díky technologii AIR FLOW a unikátní látce s 3D hexagon strukturou, ze které je vyrobená. Dítě se tak v autosedačce nepřehřívá a nepotí. Navíc je podložka ušitá z jemného materiálu, který nedráždí pokožku ani těch nejmenších miminek.

Podložky jsou dostupné ve třech velikostech. U letních vložek si rodiče často stěžovali, že kvůli nim nelze používat přídavné kotvící body v autosedačce sloužících pro správné vedení bezpečnostních pásů. “Proto jsme vyvinuli tři varianty vložky Breeze. První je do tzv. vajíček pro nejmenší děti, kde jsme speciálně vytvarovali hlavovou část, aby podložka byla schopná přizpůsobit se všem tvarům hlavových opěrek v autosedačkách různých značek. Druhá varianta je určená pro autosedačky kategorie 1. Třetí typ je pak speciálně vyvinutý pro autosedačky od 15 do 36 kilogramů. Ta je tvořená ze dvou kusů, které lze nastavovat, aby byla sedací, zádová a hlavová část sedačky vždy zakryta vložkou. Vznikla tak jediná letní vložka na trhu, která opravdu roste s dítětem,” popsal Petr Horáček z firmy Zopa.

Kompaktní kočárek

Děti na dovolené vždy potřebují mít aspoň kousek svého prostoru, místo kde se schoulí, když je přestane bavit objevování okolního světa. Jako skvělé mobilní útočiště jim může posloužit kvalitní kočárek.

Ten by měl být nejen pohodlný pro děti, ale také pro rodiče. Měl by být pevný, ale zároveň lehký a skladný. Chybět by neměla pořádná, odpružená kolečka, která zvládnou i náročnější terén.

Velkou výhodou nejen v létě, ale i v dalších obdobích je, když má kočárek prodloužitelnou stříšku, která ho dokáže téměř celý zakrýt. Děti jsou pak v kočárku chráněné jak před sluncem, tak větrem nebo deštěm. Příjemným bonusem je možnost odvětrávání.

Aby si malí cestovatelé mohli na cestách pořádně odpočinout, je dobré, aby se zádová opěrka dala sklopit do úplného lehu. Bolavým nožičkám pak pomůže polohovatelná opěrka na nohy.

Všechny tyto vlastnosti má například kočárek Move značky Zopa. Rodiče nejen na cestách, ale i během každodenního používání ocení, že váží jen 10 Kg a po složení je velmi kompaktní a vejde si i do kufru velmi malých aut. Navíc neudělá ostudu ani při procházkách módními metropolemi. Má totiž moderní design se spoustou detailů jako je rukojeť z ekokůže, které z něj dělají i pěkný módní doplněk.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku