Přírodní lék pro vaše miminko se jmenuje Viburcol

Foto: Viburcol
Sdílej na facebooku
29. listopadu  2016 
 00:00
Prezentace klienta

Neklidný spánek a pláč miminek může mít příčinu nejen v rostoucích zoubcích, ale také třeba při chřipce, zvýšené teplotě, nebo bolesti bříška. Pomoc je přitom poměrně jednoduchá. Šetrné a přírodní řešení je Viburcol.  

Bolestmi bříška trpí mnoho dětí. Příčinou je nezralý zažívací trakt, polykání vzduchu při kojení, či strava kojící matky a podobně. Právě kvůli těmto bolestem dítě pláče a nemůže spát.

Dítě v pokročilejším věku zase trpí bolestmi při růstu zoubků. Děje se tak nejčastěji mezi 4. a 7. měsícem věku. Dásně v místě prořezávání otékají a bolí. Miminko poté špatně spí, pláče a může se objevit i zvýšená teplota.

Autor: Viburcol

Důvodů, kvůli kterým je dítě neklidné je mnohem více a rodiče je důvěrně znají. Nejlépe jim pomůžete pomocí homeopatického přípravku Viburcol, který se užívá u miminek pro zmírnění bolestí a neklidu. Užívat jej mohou děti už od 1. dne věku. Jeho velkou výhodou je jednoduchá a šetrná aplikace. Viburcol obsahuje celou řadu léčivých bylin (koniklec luční, jitrocel větší, lilek potměchuť, heřmánek pravý, calcium carbonicum Hahnemanni, rulík zlomocný). Jedná se tedy o čistě přírodní lék.

Viburcol se používá, když miminku rostou zoubky, má mírné bolesti bříška, nemůže usnout nebo se v noci často budí, má zvýšenou teplotu nebo horečku, či potřebuje zmírnit příznaky běžných dětských infekcí. Podává se ve formě čípků, které lze snadno a pohodlně aplikovat i těm nejmenším dětem. Kojenci od 1. dne do 6 měsíců věku mohou dostat maximálně 1 čípek 2x denně. Ostatním dětem se doporučuje při akutních potížích užívat 1 čípek každé 2 hodiny. Po zlepšení pak 1 čípek 2-3x denně.

Autor: Viburcol

http://www.viburcol.cz/

Upozornění: Čtěte pozorně příbalový leták. Lék ve formě čípků určených k zavádění do konečníku.
Účinná látka: Chamomilla recutita D4 1,1 mg, Atropa belladonna D4 1,1 mg, Solanum dulcamara D4 1,1 mg, Plantago major D4 1,1 mg, Pulsatilla pratensis D4 2,2 mg, Calcium carbonicum Hahnemanni D8 4,4 mg.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku